سفارش تبلیغ
مسابقه صبح رسانه
مسابقه صبح رسانه

قحط النساء

ارسال‌کننده : در : 88/3/26 2:50 صبح

به نام خدا
نویسنده مطلب: گل بانو
شبکه ماهواره ای دولت انگلیس با زهرا رهنورد  مصاحبه کرده است. رهنورد در این مصاحبه  پیروزی موسوی را بدیهی دانسته و دلایلش بر تقلب در انتخابات را چنین ذکر کرده است:
1-«تجمع مردم حاکی از این بود که آرای موسوی بسیار بالاتر از آنکه اصلا قابل تصور باشد. هروقت طرفداران دو طرف حاضر می شدند طرفداران احمدی نژاد درمقابل طرفداران موسوی در حد یک صدم بودند.»
2-«خود من لر هستم و موسوی هم بارها گفته من داماد لرستان هستم. بنابراین اهالی لرستان موسوی را نمی گذارند به آقای احمدی نژاد رای بدهند. این دو تا ملاک است و باقی موارد هم شبیه همین است.»
قحط الرجال شنیده بودیم ولی قحط النساء نه! آخر کسی نیست به این خانم پرفسور تقلبی بگوید : تو که دلایلت در مورد ادعایی به این بزرگی انقدر مضحک و بچه گانه است چگونه رویت شد و این حرف های آبکی را به عنوان یک زن ایرانی در شبکه ماهواره ای انگلیس مطرح کردی؟ نگفتی آبروی ما را می بری؟ نگفتی هر عقل سلیمی حرف هایت را بشنوند خواهند خندید؟
جالب است بدانید دو هزارو 923 ناظر از طرف موسوی فقط در تهران بر انتخابات نظارت داشتند.
|اما حرف های من در مورد دو دلیل رهنورد:
1- در زمان طاغوت (همان طور که اوباما به تازگی اعتراف کرد) آمریکایی ها یک عده لات و چماق به دست را می انداختند در خیابان و با داد و گردن کلفتی یکی را بر میداشتند و دیگری را میگذاشتند  شما که داعیه دار دموکراسی هستید خوب باید بدانید که 30 سال است دوره زور گویی، عربده کشی و راه افتادن در خیابان ها گذشته. بیش از سه دهه است انتخابات انجام می شود و مردم روز رای گیری پای صندوق با نوشتن در برگه رای حرفشان را می زنند. هوا داران دکتر احمدی نژاد بی کار نیستند که راه بیافتند در خیابان ها و مزاحم مردم بشوند. یکیش خود بنده حتی یک بار هم گول بچه بازی طرفدارن شما را نخوردم و خودم را قاطی آن ها نکردم و اگر تبلیغاتی هم برای نامزد مورد نظرم کردم با مسیج و ایمیل و کامنت بود نه داد و بیداد!
2-مگر انتخاب رئیس جمهور بچه بازی است که هرکس به همشهری اش رای بدهد؟ خانم رهنورد! بیش از سه دهه از انقلاب مردم میگذرد. پدر و مادران ما طاغوت را کنار زدند چون از این جور نژاد پرستی ها خسته شده بودند حالا مردم آگاه آذری زبان بیایند اینگونه رای بدهند؟ یکیش خود من: فامیلی ام موسوی نیست که هست، اصالتا آذری نیستم که هستم، اتفاقا پدر و اجدادم هم هم ولایتی شما از شبستر و آن طرف ها هستند و... اما با وجود تمام این نقاط مشترک ظاهری به دکتر احمدی نژاد رای دادم.
مردم محروم لرستان هم الهی شکر چشم داشتند و دیدند که چه کسی برای خدمت به روستاهایشان سفر کرد و برای آباد کردنش خود را به آب و آتش زد. لرها صداقت سفرهای استانی را از سفرهای تبلیغاتی دروغین تشخیص می دهند. این سال ها خوب شناخته اند چه کسانی فقط وقتی مردم روستاها به رایشان نیاز دارد به آنجا سفر میکند و با دادن وعده و وعیدها ... یادتان نیست؟ همین شما بودید که گفتید:«ما احتیاجی به رای گداگشنه ها نداریم»!
چرا فکر میکنید مردم فقط آن لات و لوتها و بچه سوسول های بالا شهر تهران هستند؟
دو هزارو 923 ناظر از طرف شوهرتان فقط در تهران بر انتخابات نظارت داشتند. روند انتخابات وحتی ناظرین شورای نگهبان همان هایی هستند که در دوره های قبل بوده. حتی تعداد صندوق های سیار که دوستانتان بر سینه می کوبند  کمتر هم شده! چه شد وقتی آقای خاتمی دو دوره انتخاب شد تقلب نشده بود و صدای شما و هم حزبی هایتان در نیامد! حالا که مردم به کسی رای داده اند که از جنس شما نبوده اعتراض می کنید؟
از قدیم میگویند: «بازی برد و باخت دارد» شما که دل باختن نداشتید چرا وارد گود شدید؟! فکر نمیکنید اینگونه ادعاهایتان توهین به خواست و اراده میلیون ها ایرانی است؟
 « آدم زنده وکیل وصی نمی خواهد» ما حرفمان را 22 خرداد حماسی زدیم. پیره زن! لطفا چشم هایت را باز کن و با گفتن این حرف های بچه گانه و دلایل مضحک آبروی زنان ایرانی را نبر!
شاید قحط النساء شده که رفته اند با این خانم مصاحبه کرده اند. گرچه میدانستند که اگر با مردم مصاحبه کنند آن جور نمیگفتند که توی دل دشمنان آن طرف آب، قند آب شود.
مرتبط: 1 - 2 - 3
کلمات کلیدی : رهنورد، موسوی، تقلب

الکسا