سفارش تبلیغ
صبا

سخنان رهبر ملت اسلامی

ارسال‌کننده : در : 86/10/15 6:41 عصر


رهبر در میان اجتماع پر شور مردم یزد صحبت هایی داشتند، موضوعات مختلف را از نظر گذراندند. قسمتی از صحبت هایشان (بدون تحلیل) را اینجا می آورم .

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در اجتماع بزرگ مردم یزد:

برادران و خواهران عزیز من! انقلاب ما فقط این نبود که یک حکومتى برود، یک حکومتى بیاید قدرت را به جاى او در دست بگیرد. اگر این بود، ملت با این فداکارى چرا وارد میدان بشود؟ خوب، دو گروه با هم رقابت مىکنند؛ یکى مىآید علیه آن یکى. مثل اینکه مىبینید در کشورهاى دیگر. اینى که یک ملت با همهى وجود، با همهى تن و جان، با جوانش، با مالش وارد میدان میشود، معناش این است که حرکتى که دارد اتفاق مىافتد، فقط دست به دست شدن قدرت بین دو گروه نیست؛ این یک تحول عظیم، متوجه و معطوف به یک سلسله آرمانهاى مردمى و ملى است.

انقلاب ما یک آرمان هائى را ترسیم کرد. مردم مؤمن ما وقتى به هدایت دین خودشان نگاه کردند، دیدند این آرمانها همان چیزهائى است که به آن نیاز دارند. لذا در راه او حرکت کردند؛ جوانشان را هم دادند، جانشان را هم دادند، مالشان را هم دادند، پاش ایستادند. ما میخواهیم به این آرمانها برسیم .این آرمانها چیست؟ اگر در یک جمله بخواهیم این آرمانها را بگوئیم، «جامعه ى اسلامى» است. ما امروز در راه جامعه ى اسلامى داریم حرکت می کنیم.

برادران و خواهران عزیز من! مردم عزیز یزد! ملت عزیز ایران! اگر بخواهیم به آن آرمان برسیم، احتیاج دارد به اعتماد به نفس. باید بگوئیم میتوانیم؛ همچنانیکه تا امروز آن کارهائى را که اراده ى ملى به آن تعلق گرفت، توانستیم انجام بدهیم. مگر شوخى بود در یک کشورى که زیر فشار استکبار و استعمار است، فاسدترین حکومتهاى جهان بر آن حکومت میکند و شرق و غرب عالم، منافعشان را در حکومت آن خاندان منحوس می بینند، این خاندان را به زیر کشیدن؛ بنیاد پوشالى حکومت سلطنتى موروثى را بکلى از بین بردن؛ یک نظام مردمى، متکى به آراء ملت، متکى به عواطف مردم، در یک چنین کشور استبدادزده اى در طول قرنهاى متمادى به وجود آوردن؛ این کار شوخى است؟! این کار را ملت ایران کرد.

همه جاى دنیا ملت ها و دولتها تحت تأثیر هوچی بازی هاى تبلیغاتى دشمنانشان قرار میگیرند؛ ملت ایران تحت تأثیر هوچی بازی ها قرار نگرفت. در قضیه ى مردمسالارى دینى، در بسیارى از قضایاى دیگر، در مسئلهى زنان، در مسئله ى شیوه هاى معمول ما در سیاست خارجى، در ارتباطمان با قطب هاى قدرت جهانى، در هیچ کدام از اینها، ملت ایران به خاطر هوچی بازی هاى تبلیغاتى منفعل نشد؛ راه خودش را عوض نکرد، بعد از این هم همین خواهد بود. من میگویم این اعتماد به نفس را ملت ایران باید حفظ کند.

 یکى از نشانه هاى این اعتماد به نفس، قدم گذاشتن ملت ایران در میدانهاى کشفیات علمىِ سطح بالاست، یکى اش مسئله ى انرژى هسته اى است که حالا در دهان همهى مردم ما هست؛ اما فقط این نیست؛ در بخشهاى بسیار حساس، بسیار دقیق، بسیار نو، جوانان ما، دانشمندان ما، برجستگان ما وارد میدان شدند، کارهاى بزرگ انجام دادند.

 فاصله ى ما را با دنیا از لحاظ علمى در طول دهها سال گذشته، که سالهاى رشد دانش در عالم بود، افزایش دادند؛ اما به فضل الهى ما این فاصله را کم خواهیم کرد و به علم هم اکتفا نمیکنیم؛ معنویت، اخلاق، سازندگى خود؛ این را ما باید به عنوان یک وظیفه براى خودمان بدانیم .

 

*متن کامل سخنان ایشان را می توانید اینجا بخوانید .
کلمات کلیدی :

شاخدارترین دروغ 2007میلادی

ارسال‌کننده : در : 86/10/11 6:51 عصر

به نام خدا
 پرده اول:
 بی بی سی (2007میلادی):
 جرج بوش مذهبی ترین رئیس جمهور ایالات متحده ست!

پرده دوم:
قطره ای از دریا:
- حضرت عیسی علیه السلام تمام زندگی خویش را وقف خدمت به مردم بخصوص فقرا و ناتوانان کرد به حدی که ازدواج نکرد و بچه دارنشد تا مبادا رسیدگی به خانواده اش مانع خدمتش به بندگان خدا شود.
- مسیح علیه السلام خانه ای از خود نداشت،خورشش گرسنگی ، فرشش خاک و بالشش سنگ بود.خدمتکاری نداشت وخود کارهایش را انجام میداد.
-  برای کمک به نیازمندان بسیار سفر میکرد، پیاده راه میرفت( بی هیچ زاد و توشه ای).
-  آنقدر پاک بود که نفس قدسیش کورها را بینا و بیماران پوستی را شفا میداد و دعایش آنقدر مستجاب بود که مردگان را زنده مینمود.
- ذره ای حسد در وجودش نبود و مردم را هم از حسادت به شدت نهی میکرد و... نمونه کامل اخلاق بود.
- همواره حامی مظلومان بود و از هیچ ایثاری دریغ نمیکرد.

پرده سوم:
هی با توهستم یانکی!
توکه ادعای پیروی از آن بزرگوار داری و خود را مسیحی مینامی!
- افکار سرمایه داری ات اجازه رشد و رفاه به هیچ فقیر و رنگین پوستی نمیدهد (آمار میلیونی خیابان خوابهای آمریکا) حتی فقرایی که پول و درآمدی ندارند که مالیات بپردازند در کشورتو حق رای ندارند!
- زن گرفتنت بخورد به فرق سرت، خبرهای فساد اخلاقی تو و کابینه ات هرروز تیتر روزنامه ها ونشریات ست!
- وقتی نزول اجلال میکنی و قرار ست کوله باری از بد بختی و استعمار به کشوری سوغات ببری آنچنان پرهزینه سفر میکنی که حتی خبرنگارهای آمریکایی هم سفرکردنت را به فراعنه تشبیه کرده اند: گرانترین هواپیما، چند صد همراه اعم از خدمه، آشپزهای خصوصی، آرایشگرها و خیاطها، زنان...، دوستان و...دهها محافظ حرفه ای!
- آنقدر حسودی که چشم دیدن خودکفایی هیچ کشوری نداری به خصوص ایران ما و اگر به خاطر رهبر دانا و رئیس جمهور توانمندمان نبود مانع دستیابی مان به انرژی هسته ای میشدی تا پس از سی چهل سال با تمام شدن سوخت های فسیلی مان حتی برای تامین نیازهای ابتدایی مثل گرم شدن هم دست به دامن کثیف تو و کشورهای قلدر هم پیمانت شویم چه رسد به مصارف پزشکی و صلح آمیز!
- نفس کثیفت بوی قتل میدهد ...نسل کشی میکنی و از جان نوزادان و کودکان بخصوص از نوع مسلمانش نمیگذری، با دستان خونینت اسلحه نظامیانت را در افغانستان و عراق پراز گلوله های آغشته به اورانیوم ضعیف شده کردی تا خیالت از ناقص الخلقه شدن نسل بعد و پوستهای بیمار شیعیان راحت شود!
- در هر گوشه ای از زمین ظالمی ببینی حمایتش میکنی از سرازیر کردن دلارگرفته تا تامین اسلحه برای قتل عام! نمونه واضحش فرزند خلف کشورت؛ اسرائیل ست!
هی قاتل!
 به مغز پوکت کمی فشار بیاور چه شباهتی بین تو و فرزند پاک مریم سلام الله علیهما میبینی؟! شاخ تو هم از دروغ بی بی سی درآمد؟ ( گرچه بی شاخ نبودی)کلمات کلیدی :

سریالها و نقش پدر

ارسال‌کننده : در : 86/10/4 12:0 صبح

به نام خدا
سال60 تا 70 :
سریال آینه: پدر وارد منزل میشود،بچه ها کت و کیف پدر میگیرند و مادر با سینی چای به استقبال میآید.
سال 70 تا 80:
سریال پدر سالار: نو عروس در کشاکش گریز از زندگی سنتی و حذف کردن نقش بزرگتری و پدر.
 در سریالهای بعد زن و مرد خسته از کار بیرون با هم وارد منزل میشوند.
سریال سالهای 80 به بعد:
 سریالهای شبانه مهران مدیری: مرد بارها از خانه بیرون انداخته میشود، نقش پدر: تامین کننده هزینه زندگی و بس، سریالهای ترویج زن ذلیلی و حذف نقش مدیریتی مرد خانه.
سریال چهارخانه: مرد هیچکاره ست، نه مادر برایش احترام قائل ست نه فرزندان، بارها پخ (با کسره بخوانید) میشود، حتی در مورد ظاهرش مثلا موهایش مورد تمسخر قرارمیگیرد و بارها توسط زن از خانه اخراج میشود!
کلمات کلیدی :

<      1   2   3      

الکسا